Catrice – Brown Collection

Dopiero co zrobiłam przegląd lakierów do paznokci, wydobyłam „na wierzch” te bardziej jesienne i miało nie być zakupów. No ale na swoje nieszczęście zajrzałam po cos do hebe i zatrzymałam się przy szafie Catrice. Zaczęłam oglądać lakiery, bo całkiem zmienili design opakowań i zauważyłam te 4 piękności z kolekcji jesień/zima.

Lakiery z kolekcji Brow Collection widziałam na ich instagramie ale nie sądziłam w sumie ze będą dostępne w Polsce. Kolory są przepiękne – 4 niesamowite odcienie metalicznych brązów.

Po kolei:

01 Fashion Addicted

02 Sophisticated Vogue

03 Goddes of Bronze

04 Unmistakable Style

 

Wypróbowałam dopiero dwa, ale o jakoś tej marki się nie martwię – zawsze byłam zadowolona.


03 Goddes of Bronze

04 Unmistakable Style

Obawiałam się za to nowych opakowań. Są wprawdzie przepiękne, eleganckie, efektowne… ale troszkę niepraktyczne. Wierzchnia część korka/zatyczki jest dekoracyjna i zdejmowalna. Aby odkręcić buteleczkę musimy ja zdjąć i dopiero wtedy mamy korek właściwy. Nie jest to dla mnie wielka przeszkoda, ale muszę się przyzwyczaić i przede wszystkim nie zgubić tego ozdobnego koreczka. Podobne rozwiązanie widziałam u Diora albo Chanel – nie jestem pewna bo nie kupiłam nigdy lakierów tych marek.

Jak na razie lakiery są przepiękne zarówno na paznokciach jak i na polce. Wyglądają bardzo reprezentacyjnie, dlatego na razie maja honorowe miejsce na polce, a nie w koszyku.

Przy okazji lakierów moje oko dostrzegło w szafie Catrice paletkę z serii „All About…” w odcieniach złoto-miedzianych brązów.

Opisywałam kiedy ich pierwsza paletkę z tej serii i bardzo dobrze mi służyła. Teraz muszę powiedzieć, że w porównaniu  z obecną pigmentacją i konsystencją cieni to była słaba. Cienie są świetnie napigmentowane i tak aksamitne w dotyku ze używanie ich to przyjemność.

Tak wiec jesiennych zakupów lakierów i cieni miało nie być a to od razu pełne wyposażenie – oczy + paznokcie. Sama jestem sobie winna – trzeba było iść do sklepu po co przyszłam a nie rozglądać się po szafach.

 

Artykuł niesponsorowany.

Comments are closed.