Deliplus Bronzer

Deliplus Bronzer 0
Kolejna recenzja zdobyczy wakacyjnych. Tym razem chciałam zwrócić uwagę na firmę Deliplus. Marka, którą odkryłam w sieciówce Mercadona i jest dla mnie odkryciem roku.

Przed moją podróżą do Barcelony nigdy wcześniej nie słyszałam o produktach Deliplus. Przekrój mają od pielęgnacji, po kolorówkę i akcesoria do makijażu.

Deliplus Bronzer 1Deliplus Bronzer 2

Jeżeli chodzi o kategorię cenową – jest ona najniższa. Bronzer skusił mnie opakowaniem – ślicznym pudełkiem z motywem w cętki i głową dzikiego kota oraz ślicznymi cętkami na samym bronzerze. Bardzo niska cena zachęcała do eksperymentów (chyba jakieś 3 Euro), a na pewno groźba nieudanego zakupu nie była taka straszna.

Deliplus Bronzer 3

Odcień był tylko jeden. Kolor dominujący to jasny brąz w rdzawej tonacji a cętki są ciemnobrązowe. Mieszanka po nałożeniu na pędzel nie daje na twarzy pomarańczowych plam, czego się obawiałam. Nie nadaje się do konturowania twarzy, gdyż posiada delikatny połysk. Nie jest on dramatyczny i brokatowy, za to pięknie  i delikatnie ożywia karnację, cera sprawia wrażenie muśniętej słońcem i zdrowszej.  Otrzymujemy efekt określany nieraz jako „sun glow”. Niestety nie mogę zapewnić, że na ciemnej karnacji otrzymamy ten sam efekt. Bardzo dobra pigmentacja zapewnia nam długotrwałe użytkowanie.

Deliplus Bronzer 5

Deliplus Bronzer 6

Należy również wspomnieć, iż mimo niskiej ceny nie otrzymujemy kiepskiego, tandetnego plastiku. W rękach trzymam eleganckie i solidne pudełeczko.

Deliplus Bronzer 7

Jest zła wiadomość – bronzer jest z limitowanej edycji na lato i już w trakcie mojej wizyty w sklepie szykowano się do zmiany wystroju szafy na kolekcję jesienną. Jednak chciałam o nim napisać, żeby zwrócić uwagę na firmę, która wyprodukowała bardzo dobry bronzer na bardzo niską cenę. Może to być informacja przydatna szczególnie dla innych turystów w Barcelonie, szczególnie, że czytałam trochę o zakupach w Barcelonie przed wyjazdem i nie napotkałam ani jednej wzmianki o Deliplus.

Artykuł niesponsorowany.

Dodaj komentarz