SEPHORA COLLECTION IT Palette – Smoky

s1519909-main-Lhero
Paleta cieni do powiek firmy Sephora z serii IT – Smoky. Nazwa od razu sugeruje nam zastosowanie. Mocno perłowe i brokatowe cienie aż się proszą aby je wykorzystać do makijażu na noc sylwestrową i w nadchodzącym karnawale. Jeżeli więc nie znalazłaś tej paletki pod choinką (jak ja;) ) warto pomyśleć o niej, gdyż od jutra promocja w SEPHORA -25% na makijaż i akcesoria :>

Sephora IT Palette Smoky 01

Sephora IT Palette Smoky 02

O innej paletce z tej kolekcji pisałam TUTAJ. Jeżeli chodzi o opakowanie, pigmentację, jakość i trwałość – nic się nie zmieniło i pod wszystkim mogę się podpisać ponownie z ręką na sercu. Makijaż z bazą wytrzymuje u mnie spokojnie 14 godzin. Otrzymujemy identyczny jak w „Nude” podwójny pędzelek, który uważam za bardzo dobrej jakości i bardzo przydatny. Kredka do oczu w tym zestawie jest czarna, co oczywiście lepiej pasuje do kolorystyki i zastosowania paletki w makijażu wieczorowym.

To samo przepiękne opakowanie, jednak kolor inny, niczym płynny metal.

Sephora IT Palette Smoky 03

 

Sephora IT Palette Smoky 04

W środku paletki mamy przekładkę foliową chroniącą lusterko przed zabrudzeniem cieniami, a na niej producent nadrukował nam informację „co-jest-czym”, czyli, że mamy 1 rozświetlacz (biała perła z brokatowymi drobinkami iskrzy się niczym śnieg w mroźny poranek), 7 niesamowicie perłowych cieni do powiek (srebra, proch, beż, „coś pomiędzy starym złotem z zgniłą zielenią?”, fiolet) , 1 eyeliner (grafitowy matowy cień), 3 brokatowe cienie (fiolet, kobalt i proch), dwustronny pędzelek, i kredkę.  Duża liczba kolorów = ogromna liczba wariacji makijażowych.

Sephora IT Palette Smoky 05

 

Sephora IT Palette Smoky 06

Sephora IT Palette Smoky 08

Jak w poprzedniej paletce, miękka, wręcz kremowa konsystencja. Wszystkie są świetnie napigmentowane i bardzo dobrze się ze sobą łączą. Ogromna ilość brokatowych drobinek oznacza, że przy nakładaniu musimy się liczyć z osypywaniem się na policzki.

 

Zamieszczam dużą ilość zdjęć co, mam nadzieję, pomoże w dokonaniu wyboru.

Sephora IT Palette Smoky 15

Sephora IT Palette Smoky 12

Sephora IT Palette Smoky 09

Sephora IT Palette Smoky 10

Sephora IT Palette Smoky 11

 

Artykuł niesponsorowany.

Dodaj komentarz