Essence – Nail Art Magnetics czyli lakiery magnetyczne

Essence - Magnetics Nail ArtBardzo ciekawy trend powielany przez coraz więcej marek lakierów do paznokci. Przetestowałam dość łagodną dla portfela firmę Essence (http://www.essence.eu/pl/strona-glowna.html).

 

Do magnetycznego efektu czyli wzorków utworzonych na wysychającym lakierze potrzebujemy specjalnego lakieru z serii magnetycznych (na zdjęciach kolor 01 miracle shine) oraz specjalnego magnesu w formie naparstka na palec.

Essence - Magnetics Nail Art test

Instrukcja obsługi jest prosta – malujemy grubszą warstwę lakieru na paznokciu i przykładamy nad nim magnes na jakieś 20 sekund uważając aby nie dotknąć mokrego lakieru. To akurat różnie mi wychodziło tak więc pomalowanie wszystkich paznokci łącznie z poprawkami zajęło mi trochę czasu, ale z efektu jestem bardzo zadowolona. Cena również mi pasuje – za lakier i magnes zapłaciłam razem chyba mniej niż 20 PLN. Żałuję jedynie, że nie mamy wyboru wzorów, w ofercie jest tylko magnes tworzący paski.

Essence - Magnetics Nail Art 03

Produkt kupiłam sama, za własne pieniądze a wszystkie opinie są moimi osobistymi przemyśleniami  i nikt nie miał na nie wpływu.

2 komentarze

  1. thecieniu napisał(a):

    Teraz chyba już to trochę nieaktualne – z tego co pamiętam w styczniu był już wzór “gwiazdki” 🙂 Za to teraz pojawiły się nowości – fale, jodełka i “pisak” to tworzenia własnych deseni 😀

    • luna napisał(a):

      Przyznaję, publikacja tego posta trochę się opóźniła z wielu powodów;) Ale moja pozytywna ocena produktu jest aktualna i zawsze może się komuś przydać:) Co do kolejnych produktów do zdobień – oglądałam, ale nie skusiłam się ze względu na chwilowy brak czasu na taką zabawę. Jeśli kupię to na pewno zaprezentuję efekty. “Gwiazdki” zakupiłam w Rossmannie z firmy Lovely.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.