Fiołki w wiosennej trawie czyli Wibo Nail Obsession

wibo_nail_obssesion_lakiery

Mamy kalendarzową wiosnę, jednak w Polsce panuje wciąż sroga zima. Dziś spróbowałam odczarować pogodę i przedstawiam Wam moją inspirację…

Kolekcja Nail Obession firmy Wibo na sezon wiosna/lato 2013 to nie jest zwykła kolekcja lakierów do paznokci. Powstała ze współpracy polskich blogerek z marką Wibo. Efektem jest bogata gama kolorystyczna (10 kolorów) od wiosennych pasteli bo żywe, energetyczne kolory lata, które krzyczą słońcem i wakacjami. Moje ulubione to Zielona Fantazja (Nr 3), Roziskrzone niebo(Nr 6), Peaches and Cream i Mint Sorbet. Jedna sztuka kosztuje 6 PLN. Zakupiłam i od razu wypróbowałam 2 pierwsze. Oto co z tego wynikło.

fiołki w trawie u wibo 01

fiołki w trawie u wibo 03

fiołki w trawie u wibo 04

Zielona Fantazja to piękna, soczysta zieleń przypominająca wiosenną trawę.

fiołki w trawie u wibo 05

Roziskrzone niebo – mocny, energetyczny fiolet o perłowym wykończeniu.

fiołki w trawie u wibo 06

 

Oba lakiery jakościowo są podobne więc napiszę o nich razem. Do uzyskania pożądanego efektu potrzebowałam dwóch warstw. Czas schnięcia był dobry, szczególnie, iż na opakowaniu nie ma żadnej wzmianki o krótkim czasie wysychania. Pędzelek jest krótki, prosty i dość szeroki. Przy mniejszych paznokciach wystarczył mi więc na pomalowanie tylko jeden ruch.

fiołki w trawie u wibo 11

fiołki w trawie u wibo 12

Lakiery mają być „Gel Like”, a więc spodziewamy się  po nich efektownego wykończenia, połysku i wytrzymałości. Co do wytrzymałości będzie mi ciężko sprawdzić, gdyż mam paznokcie żelowe i żaden lakier z nich nie odpryskuje, ale na pewno mogę szczerze napisać, że lakiery mają piękne, nasycone kolory a po wyschnięciu wyglądają lśniąco i efektownie. Dostałam dwa produkty świetnej jakości za niesamowicie niską cenę. Mam wiadomość dla firmy Wibo i twórczyń wypróbowanych lakierów – „Świetna robota, tak trzymać!”. Dla mnie rewelacja.

fiołki w trawie u wibo 10

fiołki w trawie u wibo 02

Artykuł niesponsorowany.

One comment

  1. Berni pisze:

    Bardzo się cieszę, że mój kolorek Ci się spodobał! Pięknie się u Ciebie prezentuje :))

Dodaj komentarz