Lovely – Baltic Sand Nr3

Lovely Piasek Baltic Sand 04
Wszyscy mają piasek, mam i ja…

Firma Lovely wprowadziła szeroką gamę produktów odpowiadających najgorętszym trendom w manicure w bardzo przystępnych cenach. Dotąd wahałam się zakupić lakier”Piaskowy”, bo nie wiedziałam czy w ogóle spodoba mi się jego faktura. Z Lovely podjęłam ryzyko za mniej niż 9PLN. W ofercie lakierów o fakturze piaskowej „Baltic Sand” mają trzy kolory – czerwony, żółty i niebieski. O tym ostatnim napiszę coś więcej.

Lovely Piasek Baltic Sand 01

Lovely Piasek Baltic Sand 02

Jasnoniebieski kolor, można nawet powiedzieć, że morski i kojarzy się z morzem. Wykończenie matowe, ale z ogromną ilością brokatu. Na zdjęciach paznokcie pomalowane jedną warstwą. Po minucie lakier był już suchy. Efekt wizualny ogromnie mi się spodobał. Drobinki brokatu przepięknie się mienią zarówno w słońcu jak i w sztucznym świetle. Nie mogłam się jednak przyzwyczaić do tego, że paznokcie nie są gładkie w dotyku. Zahaczałam się również o jakieś drobne nitki. Przyzwyczaiłam się dopiero po dwóch dniach. Lakier miałąm na paznokciach 4 dni i w tym czasie nie zauważyłam ścierania się lub „gubienia” brokatu.

Lovely Piasek Baltic Sand 03

Lovely Piasek Baltic Sand 05

Lovely Piasek Baltic Sand 06

Lovely Piasek Baltic Sand 10

Zmywanie okazało się całkiem proste. Przytrzymałam trochę dłużej wacik nasączony zmywaczem do paznokci i następnie przecierałam.

Podsumowując – udany eksperyment. Ciekawa odmiana od tradycyjnych paznokci, bardzo efektowna. Gdybym wystawiała oceny dostałby „5-„. Minus jest za małą gamę kolorów.

 

Artykuł niesponsorowany.

2 komentarze

  1. katalog stron pisze:

    bardzo fajny serwis. zajrzałam tu przypadkiem, ale chyba będę częściej odwiedzać.
    pozdrawiam

Dodaj komentarz